• Detail firmy

Milan Živný - rytectví

Základní popis

Rytectví - provádíme gravírování, ruční rytí. Laser na kov, sklo, dřevo, plast, kůži, umělý mramor. Vyrábíme cedule, orientační systémy, raznice, razítka, štočky, klíčenky, vypalovadla, pečetě, štítky do forem, formy, modely, ovládací panely.

Adresa

Sulkovská 117/58
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11625538

Výrobky, činnosti

Rytectví - provádíme gravírování, ruční rytí.

Laser na kov, sklo, dřevo, plast, kůži, umělý mramor.Vyrábíme cedule,orientační systémy,raznice,razítka,štočky,klíčenky, vypalovadla, pečetě atd ...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 828 222
Mobil: 736 672 298
Fax: +420 377 828 222
E-mail: zivnajaromira@seznam.cz
WWW: www.rytectvizivny.com

Kontaktní osoba

Milan Živný - Majitel

Další firmy v oboru

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

SEDRA-TOOLS s.r.o.

Nabízíme strojírenskou výrobu, výrobu ozubených kol a hřebenů , různých upínacích a montážních přípravků. Zaměřujeme se jak na dodávky nízkosériových či kusových dílů a sestav pro obráběcí stroje a ostatní produkty. Dodáváme jak jednotlivé součásti, tak i montované celky a sestavy. Neváhejte nás navštívit.