• Detail firmy

ANTIK HOTEL SOFIA LITOMYŠL

Základní popis

Designový rodinný komfortní hotel. Gastronomické služby pro firemní akce, rodinné a společenské události. 6 apartmá, 4 pokoje, restaurace / 32 osob /, venkovní altán a posezení / 22 osob / Hotelová galerie Sofia, hot. obchod Antik - obrazy, sklo.

Adresa

Lidická 113
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40162478
DIČ:  CZ6353031366
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 613 191

Kontaktní osoba

Nikolay Petrov

Vilma Petrova

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.