• Detail firmy

Ing František Kopřiva - hliník hliníkové profily

Základní popis

Prodáváme hliníkové plechy - hladké profily a tyče. Dále prodáváme duralové profily a polotovary. Prodej AL plechů hladkých, slzičkových. Dále profilů plných, dutých a tyčí. Příprava materiálu, řezání, stříhání.

Adresa

Úsilné 151
370 10 Úsilné

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73483435

Výrobky, činnosti

Hliníkové plechy a profily

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 731 457
Fax: +420 387 221 408

Kontaktní osoba

Ing František Kopřiva - Majitel

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.

FIRMA GRUPA KŁOSOWSKI

GROUP COMPANY Kłosowski která vznikla fúzí dvou společností Antonio & Stanley Kłosowski - výrobce ocelových konstrukcí, která je ve vlastnictví Anthony Meier byla založena v roce 1989 a společnost Meier - výrobce hliníkových oken a dveří ve vlastnictví Krystian Kłosowski, Renata Kłosowska byla založena v roce 1999.