• Detail firmy

Oldřich Rosenkranc

Základní popis

Jsme firma zabývající se prodejem interiérového stínění (žaluzie, rolety, japonské stěny, závěsy, plissé) a zahradní stínící techniky (pergoly a marký

Adresa

Bělehradská 17
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48098019

Výrobky, činnosti

Žaluzie, rolety, japonské stěny, závěsy, plissé

-Prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 880 396
Telefon: +420 222 560 315
Telefon: +420 241 740 538
E-mail: info@oltera.cz
WWW: www.oltera.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Rozenkranc

Další firmy v oboru

LOUVER.CZ s.r.o.

Zabýváme se dodávkou interiérové, exteriérové a zatemňovací techniky. V naší nabídce naleznete horizontální a vertikální žaluzie, plisé, látkové rolety, duo rolety, panelové posuvné stěny, baldachýny, hliníkové pergoly, košové a výsuvné venkovní markýzy. Zajišťujeme prodej sítí proti hmyzu do oken a dveří.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.