• Detail firmy

HANÁK- PRINT CONSULTING s.r.o.

Základní popis

Dodávky kvalitních polygrafických materiálů s přímým provázáním na výrobce.Odborné poradenství. Ofsetové a flexo barvy,včetně míchání Pantone a HKS barev,thermolaminovací folie,tiskové a podložkové gumy, Ctp desky thermální a fotopolymerní,hadry.

Adresa

Zvěřinova 759/23
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26914441
DIČ:  CZ26914441

Výrobky, činnosti

Tiskařské barvy

Výrobce Michael Huber Mnichov, neustálý vývoj a zdokonalování barev, podpora specializovaných techniků, vlastní testovací centrum,vysoký podíl na trhu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 530 530
Fax: +420 548 212 024
E-mail: hanaking@hanak-print.cz
WWW: www.hanak-print.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Hanák

Další firmy v oboru

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.

BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o.

Společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. je moderní společností, která využívá více jak 100 let zkušeností s výrobou a prodejem barev a laků pro průmyslové uživatele, profesionální malíře a malospotřebitelský trh. Kvalitu výrobků a procesů zajišťuje dlouholetý systém jakosti, jehož základem je od r. 2002 certifikát ISO 9001 a od r. 2014 pak certifikát environmentálního managementu podle ISO 14001.

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.