• Detail firmy

MARIDA - Martin Formánek- Strojní vyšívání

Základní popis

Výroba a servis v oblasti strojního vyšívání a reklamního textilu. Vyšíváme výšivky na čepice, ručníky i mikiny, nášivky, aplikace, domovenky, výšivky na trička, polokošile a pracovní oděvy. Dodavatelsky i potisk.

Adresa

Modlanská 1201/1 (Areál SOMET)
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47763523
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 167 690
E-mail: marida@marida.cz
WWW: www.marida.cz

Kontaktní osoba

Martin Formánek - Majitel

Telefon: 605 167 690
E-mail: formanek@marida.cz
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.