• Detail firmy

CONFIG s.r.o.

Základní popis

Návrh, vypracování projektu, realizace počítačových sítí, napojení na Internet, komutovaná linka, pevná linka, Frame Relay, správa a údržba sítí.

Adresa

Na Bunčáku 1018/1
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25900048
DIČ:  CZ25900048
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 241 643
Mobil: +420 724 203 220
E-mail: info@config.cz
WWW: config.cz

Kontaktní osoba

ing. Petr Prášek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Pavel Urbánek

Specializujeme se na vývoj internetových aplikací, tvorbu a správu e-shopů a www stránek. Dodáváme informační systém Helios. Dodáváme HW - kompletní vybavení pro firmy i domácnosti.

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.