• Detail firmy

BETOTECH s.r.o.

Základní popis

Testování kvality stavebních materiálů. Zkoušení kameniva, cementu a betonů.

Adresa

Beroun-Město 660
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25066153

Výrobky, činnosti

Technické služby

měření, testování, analýzy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 644 780
E-mail: bt.beroun@betotech.cz
WWW: www.betotech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Veselý - Jednatel

Mobil: +420 602 281 066
Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.