• Detail firmy

LENKA KÁCOV, s.r.o.

Adresa

Kamenný dvůr 42
391 65 Bechyně

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63886570
DIČ:  CZ63886570

Výrobky, činnosti

Interiéry na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 361 811 625
Telefon: +420 381 211 625
Mobil: +420 724 212 566
E-mail: truhlarna@lenka-kacov.cz
E-mail: lenka.kacov@volny.cz
WWW: www.lenka-kacov.cz

Kontaktní osoba

Miloš Hierman - Jednatel

Zdara Drutarovský - Jednatel

ing. Marie Čejková - Jednatel

Jan Provazník - Jednatel

Další firmy v oboru

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.