• Detail firmy

HÁJEK-REKLAMA

Základní popis

Samolepicí folie, reklamní tabule a nápisy provádí - písmo na foliích - autoreklama - reklamní štíty - reklamní nápisy na autoplachty Světelná reklama, neony provedení - světelná reklama

Adresa

Ruprechtická 85/750
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12028177

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 216 141
Mobil: +420 602 570 674
E-mail: hajekmilan@volny.cz

Kontaktní osoba

Milan Hájek - Majitel

Mobil: +420 602 570 674
Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Firma Handlowa KARMI Anna Grzegorek

Naše komplexní nabídka je vyvinut jak pro jednotlivce, tak i velkých podniků. Vysoce kvalitní služby a atraktivní ceny, je naše doména. Pro účely služby zahrnují: policie, armáda, hasiči atd Specializujeme se na zpevnění vozidel. Nabídka zahrnuje služby a produkty.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.