• Detail firmy

Czech promotion s.r.o.

Základní popis

Naše reklamní agentura poskytuje svým klientům kompletní reklamní servis, včetně multimediálních a www prezentací či reklamních kampaní na internetových vyhledávačích, v rádiích, tisku apd. Nabízíme své služby a produkty v oblasti reklamy

Adresa

Husova 523
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25167090

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 714 400
E-mail: draxler@czechpromotion.cz
WWW: www.czechpromotion.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeňka Bürgerová - Jednatel

Mobil: +420 777 202 316
E-mail: burgerova@czechpromotion.cz

Robert Draxler - Jednatel

Mobil: 776 202 314
E-mail: draxler@czechpromotion.cz
Další firmy v oboru

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.

Media Consult s.r.o.

Nabízíme kreativní grafické návrhy, tvorbu a zpracování videa, pořádání společenských a firemních akcí. Realizujeme velkoplošné videoprojekce a pronajímáme konferenční a prezentační techniku.

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.