• Detail firmy

H + H KUCHYŇSKÉ STUDIO - HOLUB Miroslav

Adresa

Palackého 186
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68260636

Výrobky, činnosti

Nábytkové a bytové doplňky

Návrhy a realizace kuchyní na míru. Dodávaní a montáž volně stojících a vestavěných spotrebičů. Prodej kuchyňských stolů, židlí a doplňků do kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 382 125
Fax: +420 481 382 125

Kontaktní osoba

Miroslav Holub - Majitel

Mobil: 602 837 728
Další firmy v oboru

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Zabýváme se prodejem gumových výrobků. Dodáváme gumové rohože, nesmekavé rohože do sprch a van, zahřívací lahve, ochranné pracovní gumové rukavice a mnoho dalšího.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.