• Detail firmy

Ing. Petr Soukup

Adresa

Násedlovice 212
696 36 Násedlovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44165293
DIČ:  CZ6102191623

Výrobky, činnosti

Silniční motorová nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 631 965
Mobil: +420 602 422 372
Fax: +420 518 631 965
E-mail: pe.soukup@worldonline.cz
WWW: www.ps.plast.web.tiscali.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Soukup - Majitel

Další firmy v oboru

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

interdoor s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou kovovýrobu, zpracování plechů a ocelových profilů, oceli a nerezové oceli, mokré a práškové lakování, svařování v ochranné atmosféře, galvanické a žárové zinkování, dělení materiálu a příprava komponentů, zámečnickou výrobu a vnitrostátní a mezinárodní dopravu včetně přepravy osob. Dále také poskytneme skladové výrobky pro Vaše zboží. Budeme se těšit na spolupráci.

KOVOŠROT HENSL s.r.o.

Zabýváme se výkupem a sběrem kovového a železného odpadu, autovraků, olověných akumulátorů, papíru a lepenky. Z kovů vykupujeme: piliny a třísky, kovové obaly, železo a ocel, kabely, měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek, cín a ostatní kovy. Zajišťujeme rovněž autodopravu.