• Detail firmy

MILAN HRUŠKA

Adresa

Tehov 45
257 62 Kladruby u Vlašimi

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16960220

Výrobky, činnosti

Projektování zahrad, parků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 845 117
Mobil: +420 602 327 029
Fax: +420 317 845 117
E-mail: hrus@atlas.cz

Kontaktní osoba

Milan Hruška

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.