• Detail firmy

SPECTRO a.s.

Základní popis

Realitní kancelář zaměřená na prodej bytů a RD ve vznikajících lokalitách. Nyní nabízíme nové moderní byty v lokalitě Plzeň - Bručná pod názvem Byty Bručná a nové RD v Plzni - Lhotě. Zajistíme pomoc s financováním. Pronajímáme byty a kanceláře.

Adresa

Malá 7
301 12 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61778451
DIČ:  CZ61778451

Výrobky, činnosti

Realitní kanceláře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 222 528
Mobil: +420 777 055 960
Mobil: +420 776 642 556
Fax: +420 377 325 419
E-mail: info@spectro-reality.cz
E-mail: petra@spectro-reality.cz
E-mail: katka@spectro-reality.cz
WWW: www.spectro-reality.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Běl - Jednatel

Petra Líbalová - Generální ředitel

Telefon: +420 377 222 528
E-mail: petra@spectro-reality.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.