• Detail firmy

SCS Jablonec, s.r.o.

Základní popis

Výroba energie z alternativních zdrojů.Příruby krkové,zaslepovací,ploché,točivé příruby,obruby,strojní a atypické, kolena a oblouky,fitinky,T-kusy,redukce,dna,trubky a další spojovací materiál.Nabízíme průmyslová topná tělesa a spojovací materiál.

Adresa

Podhorská 377/20
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25415476
DIČ:  CZ25415476

Výrobky, činnosti

VODNÍ ENERGETIKA

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 427 012
Fax: +420 482 427 010
E-mail: scs@scs-jablonec.net
WWW: www.scs-jablonec.net

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Sucharda - Jednatel

Mobil: 602 882 773
Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.