• Detail firmy

VÝTAHY VMC s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dodávku, montáž a následný servis všech typů výtahů a plošin včetně výtahových šachet. Specializujeme se na rekonstrukce starých a opotřebovaných výtahů. Dále provádí...

Adresa

Bolevecká 93
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26711761
DIČ:  CZ26711761

Výrobky, činnosti

Výtahy a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 870 842
Fax: +420 274 870 839
E-mail: info@vytahy-vmc.cz
WWW: www.vytahy-vmc.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Matyáš - Jednatel

Radek Jakimczuk - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 777 922 603
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

VERTIKAL s. r. o.

Provádíme dodávku a montáže osobních i nákladních výtahů. Realizujeme opravy, rekonstrukce a modernizace výtahů. Staráme se o pravidelné inspekční prohlídky, údržbu a revize výtahů.

Výtahy Holý, s.r.o.

Firma Vám nabízí modernizaci nebo kompletní výměnu výtahového zařízení. Zajistíme modernizaci a servis výtahů, nové osobní výtahy, parkovací systémy, výtahy do rodinných domů. Specializujeme se na výtahy Kone a Thyssen. Montujeme plošiny do rodinných domů, eskalátory i jezdící chodníky. Ke každé zakázce máme individuální přístup. Jednáme rychle za solidní ceny. Jsme tu pro Vás.