• Detail firmy

STANISLAV KRYVOŠ

Základní popis

Naše firma poskytuje široké spektrum služeb z oblasti truhlářství. Výrobu provádíme na míru dle přání zákazníka a vždy volíme individuální přistup.

Adresa

Horní Chvatliny 70
281 44 Dolní Chvatliny

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65603486

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 290 780
E-mail: info@truhlarstvikryvos.cz
WWW: www.truhlarstvikryvos.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kryvoš

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.