• Detail firmy

MiradiX s.r.o.

Základní popis

Realizujeme internetové stránky a e-shopy na míru. Vytváříme loga a logotypy, grafické návrhy a zajišťujeme tisk propagačních materiálů (letáky, prospekty, katalogy aj.). Vydáváme knihy.

Adresa

Milenovice 81
398 11 Protivín

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28074734
DIČ:  CZ28074734
Rok založení:  2004
Roční obrat:  10000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

- komplexní realizace zakázek

Kontaktní údaje

E-mail: info@miradix.cz
WWW: www.miradix.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vejlupek, DiS. - Jednatel

Mobil: +420 776 668 788
E-mail: info@miradix.cz
Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.