• Detail firmy

Studny vrty Dvořák

Základní popis

Vrtáme studny 165 - 254 mm s obsypem i bez do hloubky až 150 m. Dodáváme plastové šachty pro zhlaví studny, čerpadla do vrtu, kompletní dokumentaci k vrtům. Provádíme vrty průzkumné, vsakovací a vrty pro TČ. Studny vrty Dvořák - Praha východ.

Adresa

Jednosměrná 8
251 68 Olešovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67622810

Výrobky, činnosti

Studnařství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 671 137
Mobil: +420 602 393 224
Fax: +420 323 671 137
E-mail: studny@aquasond.cz
E-mail: info@studnarstvi.info
WWW: www.aquasond.cz
WWW: www.svdv.cz

Kontaktní osoba

Petr Dvořák

Mobil: +420 776 726 723
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".