• Detail firmy

Midol s.r.o.

Základní popis

Dodáváme ložiska a průmyslové komponenty. Prodáváme ložiska valivá, kluzná, lineární, kruhové a profilové tyče, ložisková tělesa, kloubová oka a hlavice, kuličkové šrouby, pojistné kroužky, kuličky,kloubové hřídele, toleranční pouzdra, svěrná pouzdra

Adresa

Neumannova 265/50
615 00 Brno - Zábrdovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26899256
DIČ:  CZ26899256
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Nabízíme prodej ložisek a průmyslových komponentů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 513 033 060
Mobil: +420 736 607 885
Fax: +420 227 077 107
E-mail: info@midol.cz
WWW: www.midol.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Doskočil - Jednatel

Další firmy v oboru

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.