• Detail firmy

ELTEMIX s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výstavbou a dodávkou recyklačních zařízení a zařízení pro výrobu betonu. Nabízíme servisní služby. Vypracováváme projektové dokumentace.

Adresa

U Školky 1620
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25363948
DIČ:  CZ25363948
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Betonárky a míchačky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 911 777
Mobil: +420 605 249 025
Fax: +420 596 911 777
E-mail: info@eltemix.cz
E-mail: eltemix@tiscali.cz
WWW: www.eltemix.cz

Kontaktní osoba

Martin Hartmann - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.