• Detail firmy

Jan Koňas - KARAO

Základní popis

Vyrábíme sklolaminátové plastové dveře vhodné pro modernizaci provozních a bytových prostor. Dveře do stávajících zárubní, vhodné do potravinářských provozů.

Adresa

Žižkovo nám. 245
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12226491
DIČ:  CZ490109111

Výrobky, činnosti

Dveře

- sklolaminátové

Kontaktní údaje

Fax: +420 317 843 838
E-mail: info@karao.cz
WWW: www.karao.cz

Kontaktní osoba

Jan Koňas - Majitel

Mobil: +420 603 256 363
Další firmy v oboru

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.