• Detail firmy

SDP - Kovo s.r.o.

Základní popis

Výroba svařovaných ocelových konstrukcí a částí strojů z běžných i vysokopevnostních a nerezových materiálů, protipovodňových zábran, konstrukce hal.

Adresa

Domažlická 1127/168
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25231693

Výrobky, činnosti

Svařování ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 831 012
WWW: www.sdpkovo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Andrýsek - Jednatel

Mobil: +420 606 728 122

Ing. Andrej Žerebjatjev - Jednatel

Mobil: 728 217 201
Další firmy v oboru

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.