• Detail firmy

VÍT BABINSKÝ

Základní popis

Vyrábíme výrobky z POLYPROPYLENU - bazény, nádrže, žumpy, septiky, šachty apod.

Adresa

Soběhrdy - Žíňánky 20
256 01 Žíňánky

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66785081

Výrobky, činnosti

Septiky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 210 508
E-mail: babinsky@plasty-septiky.cz
WWW: www.plasty-septiky.cz

Kontaktní osoba

Vít Babinský

Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".