• Detail firmy

VEST stavební spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťování staveb domů na klíč, dodávek staveb, zateplování objektů, projektů, stavebního dozoru a obchodní činnosti.

Adresa

Dubenec 41
261 01 Dubenec

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26459167

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 632 975
E-mail: info@veststavebni.cz
WWW: www.veststavebni.cz

Kontaktní osoba

Jiří Mašek - Jednatel

Mobil: +420 603 876 661
Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.