• Detail firmy

JIŘÍ BOUŠKA

Základní popis

Provádíme sádrokartonářké práce a jiné stavební práce.

Adresa

Mokrovraty 145
262 03 Nový Knín

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70700877
DIČ:  CZ7208071145

Výrobky, činnosti

Dlažby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 523 436
Mobil: +420 604 777 314
Fax: +420 318 523 436
E-mail: bouskajiri@volny.cz
E-mail: bouskajiri@email.cz
WWW: www.bouskajiri.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bouška - Majitel

Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.