• Detail firmy

SAN - TECH STAVEBNÍ GEOLOGIE s.r.o.

Základní popis

Provádění geologického průzkumu a sanace znečištění. Projekční činnost, výstavba rodinných domků a bytových jader, rekonstrukce objektů, kovovýroba.

Adresa

Na strži 1195/57
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45802564
DIČ:  CZ45802564

Výrobky, činnosti

Sadové a zahradní úpravy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 830 343
Fax: +420 222 351 159
E-mail: san-tech@san-tech.cz
WWW: www.san-tech.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Žák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.