• Detail firmy

JAN ČERNÝ - JENÍK

Základní popis

Nabízíme sklenářské práce - nonstop služba - zasklívání, po dohodě práce i v terénu. Broušení, vrtání skla, lepení, rámování, pískování skel, fazetování, izolační skla. Nabízíme široký sortiment zrcadel, vzorovaných, barevných a bezpečnostních skel.

Adresa

Do Potoků 35
103 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48553417

Výrobky, činnosti

Sklenářství

Broušení, vrtání skla, lepení, rámování, pískování skel, fazetování, izolační skla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 710 335
Fax: +420 267 710 335
E-mail: email@jeniksklo.cz
WWW: www.jeniksklo.cz

Kontaktní osoba

Jan Černý - Majitel

Mobil: +420 603 416 410
Další firmy v oboru

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.

Sklenářství Zach Jaroslav

Nabízíme kompletní sklenářské práce.