• Detail firmy

MARTIN DRÁBEK

Základní popis

Prodáváme plynové kotle. Provádíme opravy a montáže kotlů Junkers, Viessmann, Hermann; Protherm, Dakon, Baxi; Immergas, Hydrotherm; Beretta, Nectra, Mora, Viadrus, Destila, Therm, Ariston, Gasex, Ferroli, ETI, WAW: Gamat, Karma, průtokové ohřívače.

Adresa

Zavadilova 20/1478
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27179443

Výrobky, činnosti

Plynomontáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 612 265
Mobil: +420 602 328 147
Fax: +420 220 612 265
E-mail: drabek-m@volny.cz

Kontaktní osoba

Martin Drábek

Další firmy v oboru

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.