• Detail firmy

Nydrle Digital s.r.o.

Základní popis

Jsme digitální komunikační agentura. Specializujeme se na tvorbu on-line kampaní včetně strategie, nákupu médií a kompletní výroby interaktivního obsahu. Máme zkušenosti s klienty různého zaměření a získali jsme za svou práci několik ocenění.

Adresa

Myslíkova 4
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27140849
DIČ:  CZ27140849

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 242 441 266
Mobil: +420 608 302 070
E-mail: mike@nydrle.net
WWW: www.nydrle.net
Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.