• Detail firmy

STAVO - UNION, stavební společnost s r.o.

Základní popis

Stavební a developerská společnost. Provádění staveb bytových, občanských, administrativních a průmyslových. Novostavby a rekonstrukce. Realizace invest. záměrů a develop. projektů. Výstavba a prodej nových bytů v Jablonci nad Nisou - Byty Lesní.

Adresa

V Aleji 1544/23
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25407317
DIČ:  CZ25407317
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 314 493
Fax: +420 483 314 494
E-mail: info@stavo-union.cz
WWW: www.stavo-union.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Weber - Jednatel

Ing. Roman Weber - Jednatel

Telefon: 602 665 280
Další firmy v oboru

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.