• Detail firmy

JASPOL s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme jímky a nádrže z plastů či zařízení pro logistiku včetně projektů a poradenství. Zaškolujeme pracovníky pro základní kurz svářeče plastů.

Adresa

Nádražní 271
584 01 Ledeč nad Sázavou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25257021

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 720 525
Mobil: +420 602 288 129
E-mail: info@jaspol-ledec.cz
WWW: www.jaspol-ledec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Anděl - Majitel

Mobil: +420 603 221 868
Další firmy v oboru

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.

Zámečnictví - Pokorný

Zabýváme se zámečnickou výrobou a prodejem plotů, vrat, mříží, zábradlí, kovových konstrukcí. Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu a opravy.