• Detail firmy

B&M EKECTRIC, s. r. o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej bezdrátových domovních zvonků, alarmů, svítilen na ruční nabíjení a ultrazvukového měřiče vzdálenosti.

Adresa

U Družstva Repo 3
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26773392

Výrobky, činnosti

Prodej bezdrátových a drátových zvonků,

Prodej bezdrátových a drátových zvonků, alarmů, detektorů pohybu, měřičů a jiného zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 605 245 168
Telefon: +420 284 826 101
Mobil: +420 605 245 168
E-mail: info@zvonky.cz
WWW: www.zvonky.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Morávek - Jednatel

Další firmy v oboru

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.