• Detail firmy

Smítka Pavel - Pila

Základní popis

Výroba a montáž krovů včetně zastřešení. Opravy a rekonstrukce střech. Zakázková výroba dřevěných konstrukcí. Výroba,montáž altánů a pergol. Pokrývačské a jiné práce spojené s vyhotovením vaší střechy

Adresa

Všebořice 21
257 68 Dolní Kralovice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63558726

Výrobky, činnosti

Pořez dřeva

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 600 174
Fax: +420 317 856 764
E-mail: strechy@smitkovi.cz
WWW: www.smitkovi.cz/strechy/
WWW: webpark.cz/pila-vseborice

Kontaktní osoba

Pavel Smítka

Telefon: +420 775 600 174
E-mail: strechy@smitkovi.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.