• Detail firmy

MARUKO s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a instalujeme německá tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON a VIESSMANN, systém vzduch-voda vnitřní, venkovní a split provedení, země-voda, voda-voda,tepelná čerpadla pro ohřev TUV, včetně návrhu, projektu a dodávky celého topného systému.

Adresa

Chrustenice 26
267 12 Loděnice u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47545712
DIČ:  CZ47545712

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla

STIEBEL, ELTRON VIESSMANN přípravné práce, dodávka a montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 672 195
Telefon: +420 311 671 680
E-mail: info@maruko.cz
WWW: www.maruko.cz

Kontaktní osoba

ing. Marie Urbanová - Jednatel

ing. Radomil Urban - Jednatel

Mobil: +420 605 866 051
Další firmy v oboru

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.