• Detail firmy

Antonín Pánek-Truhlářství

Základní popis

Zakázková výroba z lamina i dřeva. Nabídka kuchyňských linek a nábytku, klasických i vestavných skříní, ložnic, obývacích a dětských pokojů.

Adresa

Masarykova třída 122
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72615834

Výrobky, činnosti

Dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 560 352
Mobil: +420 777 139 519

Kontaktní osoba

Antonín Pánek - Majitel

Telefon: 777 139 519
Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.