• Detail firmy

JOSEF MICKA

Základní popis

Zaměřuji se na instalatérství, topenářské práce, čištění kanalizace a revize kanalizace kamerou s následným záznamem na DVD.

Adresa

Bohúňova 1343/10
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63119803
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 201 687
E-mail: micka.josef@quick.cz
WWW: www.havarijnisluzba-instalateri.cz/

Kontaktní osoba

Josef Micka

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAPOL s.r.o.

Zajišťujeme prodej klapek, kulových kohoutů, šoupátek, membránových ventilů, zpětných klapek, speciálních armatur, ovládání, kovaných armatur, solenoidových ventilů a dalšího zboží.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.