• Detail firmy

SUMO s.r.o.

Základní popis

Společnost SUMO byla založena v roce 1996 pod obchodním jménem S U M O s.r.o. a od počátku vyvíjí činnost v oblasti měření a regulace, elektro a řízení technologických celků. Společnost řídí odborníci, kteří získali zkušenosti zejména působením v ene

Adresa

Pardubická 1400
535 01 Přelouč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25257684
DIČ:  CZ25257684
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Montážní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 049 411
Fax: +420 466 411 410
E-mail: info@sumosro.cz
WWW: www.sumosro.cz

Kontaktní osoba

Pavel Boháč - Jednatel

Vladimír Mrštík - Jednatel

Další firmy v oboru

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.