• Detail firmy

WITT Praha spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme, pronajímáme (leasing automatů) a poskytujeme servis na nápojové automaty, automaty na kusové zboží a sodobary do kanceláří. Prodej surovin firmy Nestlé a Am Foods: káva, čokoláda, smetana, čaj. Office systém - zásobování kanceláří

Adresa

V Bílce 684
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25668471
DIČ:  CZ25668471

Výrobky, činnosti

Výdejníky vody, sodobary

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 920 922
Mobil: +420 605 228 942
Fax: +420 257 920 922
E-mail: witt@witt.cz
WWW: www.witt.cz

Kontaktní osoba

Robert Bohunický - Jednatel

Pobočky

W - GROUP, s.r.o.
V Bílce 684
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.