• Detail firmy

KORAL s. r. o.

Základní popis

Firma se specializuje na kompletní dodávky ústředního vytápění, plynofikaci rodinných domů a areálů, rozvody vody, kanalizace a topenářské práce.

Adresa

Pražská 28
251 64 Mnichovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47539887
DIČ:  CZ47539887

Výrobky, činnosti

Instalace tepelných zařízení (nadregionální)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 641 115
Mobil: +420 602 381 056
E-mail: ivokares@tiscali.cz
WWW: www.koral.o1.cz

Kontaktní osoba

Ivo Kareš - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOMINICTVÍ - Jan Mokrý

Nabízím revize, rekonstrukce, frézování a vložkování komínů. Provádíme kontroly pomocí inspekční kamery. Zajišťujeme stavbu třívrstvých komínových systémů a čištění.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.