• Detail firmy

KMB nábytek s.r.o.

Základní popis

Firma se navazuje spolupráce s pražskými, nábytkovými studii. Luxusní kuchyně. Kuchyně na zakázku v přijatelné ceně. Používáme moderní stroje. Designový nábytek pro architektonické ateliéri. Kvalita zpracování. Výhoda nákupu přímo od výrobce.

Adresa

Samoty 2124
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25176773

Výrobky, činnosti

Soustružení dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 224 385
Mobil: +420 604 261 652
WWW: www.kmbnabytek.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Klíma - Majitel

Mobil: +420 602 204 310
Další firmy v oboru

KOINT Tábor s.r.o.

Kovoobrábění a zakázková zámečnická výroba ocelových konstrukcí, přístřešků, mříží, vrat, schodišť a plotů. Vyrábíme manipulační techniku a kovové vybavení provozoven. Působíme v Jihočeském kraji.

Equidomus s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V nabídce máme široký sortiment palubek, plotovek, podlahovek, hranolů atd. - kompletní sortiment naleznete na stránkách firmy. Nabízíme i spojovací materiál. Zajišťujeme sušení, krácení, hoblování, impregnaci řeziva. Do 50 km Vám řezivo dopravíme. Hlavními regiony naší působností jsou především Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice.

ZELENÝ LES s.r.o.

Zabýváme se lesnickými pracemi a službami. Provádíme zalesnění lesních porostů, těžíme dřevo, vykupujeme lesy včetně pozemků. Prodáváme dřeva v podobě štípaného palivového dřeva, skládaného i sypaného dřeva. Kaplice a okolní Jihočeský kraj.