• Detail firmy

FLOS

Základní popis

zahradnictví realizace zahrad okrasné dřeviny ovocné dřeviny balkonové květiny pokojové květiny trvalky substráty mulčovací kůra údržba zahrad a veřejné zeleně

Adresa

Řež u Prahy 141
250 68 Řež

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13747100
DIČ:  CZ5809251052

Výrobky, činnosti

Projektování a realizace zahrad

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 940 174
Fax: 220 941 298
Fax: +420 220 941 298
E-mail: flos@flos.cz
E-mail: flos@floszahradnictvi.cz
WWW: www.flos.cz
WWW: www.floszahradnictvi.cz

Kontaktní osoba

Václav Mařík

Václav Mařík - Generální ředitel

Telefon: 220 940 174
E-mail: flos@flos.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.