• Detail firmy

AC Klimat - klimatizace - Fujitsu s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis klimatizačních jednotek, čističek vzduchu a inverterů.

Adresa

Tovární 1200
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26887797
Rok založení:  2003
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klimatizační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 398 780
Mobil: +420 608 959 220
Fax: +420 573 398 781
E-mail: acklimat@acklimat.cz
WWW: www.acklimat.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bakala - Jednatel

Další firmy v oboru

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.