• Detail firmy

Ing. Jaroslav Flegr

Základní popis

Výzkum, vývoj a výroba elektronických přístrojů pro vyhledávání podzemních objektů.

Adresa

Spytovice 2
535 01 Spytovice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13229257

Výrobky, činnosti

Vyhledávání a opravy kabelových poruch

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 936 119
Mobil: +420 608 077 129
E-mail: studio@flegr.cz
E-mail: info@flegr.cz
WWW: www.flegr.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Flegr - Majitel

Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.