• Detail firmy

FIŠMANOVÁ-NÁBYTEK

Základní popis

Zakázková výroba nábytku dle přání zákazníka (kuchyňské linky, botníky, stoly, komody), výběr širokého sortimentu podle katalogu. Velký výběr zdravotních matrací s možností vyzkoušení na prodejně. Příjemná obsluha s dlouholetou zkušeností.

Adresa

Valdštejnská 2117
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65662091
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytkové a bytové doplňky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 414 120 261
Mobil: +420 603 442 390
E-mail: fismanova@seznam.cz
E-mail: firmanova@nabyteklitvinov.cz
WWW: www.nabytek-litvinov.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Fišmanová - Majitel

Další firmy v oboru

HOLTEX a.s.

Vyrábíme a prodáváme koberce a podlahové textilie. Zabýváme se exportem koberců do zemí celé Evropy. Nabízíme široký sortiment metráže i kusových koberců, provádíme jejich další úpravy jako řezání, obšívání a následnou pokládku.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!