• Detail firmy

ŽELEZÁŘSTVÍ FIALA s.r.o.

Základní popis

Maloobchodní i velkoobchodní prodej ručního i elektrického nářadí, spojovacího materiálu, kování či krbů a kamen a domácích potřeb.

Adresa

Nám. Svobody 4/1551
669 01 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25578693
DIČ:  CZ25578693
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  42

Výrobky, činnosti

Spojovací materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 248 508
Fax: +420 515 224 585
E-mail: obchod@zelezarstvi-fiala.cz
WWW: www.zelezarstvi-fiala.cz

Kontaktní osoba

ing. Karel Fiala - Jednatel

Mobil: 731 448 100

Ing Tomáš Vichr - Ředitel

Další firmy v oboru

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.

Jan Petřík - kovářství, zámečnictví

Zaměřujeme se na zakázkovou kovářskou a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kované brány, ploty, mříže, schodiště, zábradlí, kovové konstrukce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž opravy a renovace kovářských a zámečnických výrobků.

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.