• Detail firmy

MATEICIUC a. s.

Základní popis

Výroba a zpracování plastových polotovarů. Výroba plastových stavebních profilů: pro zateplování, omítkové, na sádrokarton a obkladové. Ochranné a vodovodní trubky, hadice z měkčeného PVC, protihlukové stěny, vstřikování plastů, zakázková výroba.

Adresa

Ke Koupališti 370/15
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60792825
DIČ:  CZ60792825
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  85
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Profily pro zateplovací systémy (ETICS)

Profily se používají jako začišťovací a ukončovací profily v tepelně izolačních a spojovacích systémech. Profily celkově prodlužují životnost systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 312 411
Telefon: +420 556 730 147
Fax: +420 556 730 417
E-mail: marketing@mateiciuc.cz
WWW: www.mat-plasty.cz

Kontaktní osoba

Ing. Hana Vondráková

E-mail: hana.vondrakova@mateiciuc.cz

Roman Buryjan - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.