• Detail firmy

Josef Faigl

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti topenářství, vodoinstalace a plynofikace. Nabízíme ohřevné solární systémy a hydraulické vyrovnávače tlaku.

Adresa

Prokopská 132
273 06 Libušín

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10252959

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 672 026
Mobil: +420 603 436 640
Fax: +420 312 672 026
E-mail: fajgl@volny.cz

Kontaktní osoba

Josef Faigl

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Team Praha s.r.o.

Provádíme sváření, CNC obrábění a engineering. Jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů.V zámečnickém provozu jsme schopni nabídnout komplexní služby jako jsou: pálení plazmou, řezání -vodní paprsek, střihání, ohýbání, zkružování a svařování. Běžně pracujeme s oceli ve třídách 11,12,14,15 a 17. Vyrábíme a dodáváme svařence až do hmotnosti 8 tun

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.