• Detail firmy

EURO PENZION

Základní popis

Ubytování v Mikulově v klidné části města je velmi výhodné i pro služební cesty. Penzion poskytujeme bohaté snídaně. 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje mají sociální zařízení, TV a SAT. Parking v uzavřených prostorech pensionu.

Adresa

Pavlovská 76
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13063138
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 512 741
Fax: +420 519 512 741
E-mail: eurolintner@seznam.cz
WWW: www.penzioneuro.cz

Kontaktní osoba

Jiří Lintner - Majitel

Mobil: 602 745 885

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!